Od bólu przez relaks

Dotyk – najstarsze i najbardziej intuicyjne lekarstwo.

Więcej o nas

LAXOWitamy w strefie masażu

Nazywam się Tomasz Małecki i jestem masażystą. Zanim wybrałem szkołę masażu, po maturze zdecydowałem się na studia na kierunku politologia a następnie studiowałem socjologię. O masażach myślałem już po maturze, jednak dopiero w 2015 roku przełamałem strach przed anatomią, dzięki czemu mogłem rozpocząć naukę w Akademii Techników Medycznych w Łodzi. Jest to typowa szkoła policealna, w której nauka zawodu masażysty trwa dwa lata, a żeby uzyskać uprawnienia zawodowe, należy jeszcze zdać teoretyczny i praktyczny egzamin państwowy.

Tomasz Małecki

Summer Grill

Rabat -50%

Black Friday

Promocje Zapisz się dziś i zyskaj rabat na dowolny masaż

 • Masaż leczniczy

  -50%
 • Masaż bambusami

  -50%
 • Masaż kamieniami wulkanicznymi

  -50%
 • Masaż aromaterapeutyczny

  -50%
 • Lampa sollux

  -50%
 • Masaż BOA

  -50%

Rezerwacje

Wykonuje się go przy muzyce relaksacyjnej, wykorzystując rozgrzane pałeczki bambusowe o różnej grubości i miotełki bambusowe. Używa się ciepłych olejków z dodatkiem zapachów eterycznych. Poprzez pocieranie ciała pałeczkami powstaje zjawisko piezoelektryczności, wzmaga to produkcję kolagenu, który to poprawia kondycję skóry.

Masaż bambusami

Głównym celem jest pełne zrelaksowanie osoby masowanej a tym samym wyciszenie od bodźców zewnętrznych. Masaż ten obejmuje przynajmniej tylną część ciała a najlepiej całe ciało w przyjaznych warunkach. Wykonuje się go przy muzyce relaksacyjnej, wykorzystując podstawowe techniki masażu klasycznego: głaskanie, rozcieranie i powierzchowne ugniatanie.

Masaż relaksacyjny klasyczny

Wykonywany przy użyciu olejków eterycznych o różnych zapachach a tym samych o różnych właściwościach. Masaż jest najlepszy sposób, aby dostarczyć do organizmu wartości zdrowotne olejków eterycznych. W zależności od potrzeb masowanego, dobiera się indywidualnie kompozycję zapachowe.

Masaż aromaterapeutyczny
Zarezerwuj teraz

KontaktPrzyjdź na masaż już dziś!

Formularz Kontaktowy

Informacje

Zapraszam na masaż, moja oferta na pewno Ci się spodoba.

Adres

Laxo Masaże
Łódź, Pojezierska 5/35
kom. +48 881-22-55-90

Locate Us